Deutsche Sprache English Language jezyk polski Russische Sprache
Loading
Business

Imprint | © 2009 Roggelin & Partner

nasi spezjalisci

Roggelin & Partner

biegli rewidenci · doradcy podatkowi · adwokaci

Große Theaterstraße 32
D-20354 Hamburg

telefon: +49 (0)40/769999-0
faks: +49 (0)40/769999-36
e-Mail: hamburg@roggelin.de


Peter Roggelin
Dyplomowany Specjalista Finansowy i Spoleczny
Kontroler gospodarczy,
doradca podatkowy
telefon: +49 (0)40.769999-10
e-Mail: peter.roggelin@roggelin.de
Stefan Engelhardt
Adwokat w stowarzyszeniu,
Pelnomocnik naukowy praw
telefon: +49 (0)40.769999-20
e-Mail: stefan.engelhardt@roggelin.de
Nicolaus Wurm
Adokat w stowarzyszeniu,
Specjalista w dziedzinie prawa spadkowego,
Pelnomocnik naukowy Hafen City Universität
telefon: +49 (0)40.769999-30
e-Mail: nicolaus.wurm@roggelin.de
Ralf Holz
Dyplomowany Specjalista Finansowy
Adwokat w stowarzyszeniu
telefon: +49 (0)40.769999-15
e-Mail: ralf.holz@roggelin.de
Dr. Jörn Kreutzfeld
LL.M. (University of Stellenbosch)
Adwokat w stowarzyszeniu,
Specjalista prawa budowlanego i architektury
telefon: +49 (0)40.769999-25
e-Mail: joern.kreutzfeld@roggelin.de
Tom-Florian Ribbe
Adwokat
telefon: +49 (0)40.769999-45
e-Mail: tom.ribbe@roggelin.de
Ann-Christin Schramm
Doradca podatkowy
telefon: +49 (0)40.769999-39
e-Mail: ann-christin.schramm@roggelin.de
Claudia Dobersberger
Adwokatka
telefon: +49 (0)40.769999-35
e-Mail: claudia.dobersberger@roggelin.de
Julia Rafflenbeul
Adwokatka
telefon: +49 (0)40.769999-29
e-Mail: julia.rafflenbeul@roggelin.de
Elke Sietas
Doradca podatkowy
telefon: +49 (0)40.769999-0
e-Mail: elke.sietas@roggelin.de
Kim Kristina Kretschel
Adwokatka
telefon: +49 (0)40.769999-29
e-Mail: kim.kretschel@roggelin.de
Christian Schuler
Adwokat,
Specjalista prawa medycyny
telefon: +49 (0)40.769999-40
e-Mail: christian.schuler@roggelin.de

nach oben