Deutsche Sprache English Language jezyk polski Russische Sprache
Loading
Business

Imprint | © 2009 Roggelin & Partner

adwokaci

Adwokat w stowarzyszeniu,
Pelnomocnik naukowy praw

Stefan Engelhardt

Stefan Engelhardt

telefon: +49 (0)40.769999-20
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: stefan.engelhardt@roggelin.de

informacja o Stefan Engelhardt


Adokat w stowarzyszeniu,
Specjalista w dziedzinie prawa spadkowego,
Pelnomocnik naukowy Hafen City Universität

Nicolaus Wurm

Nicolaus Wurm

telefon: +49 (0)40.769999-30
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: nicolaus.wurm@roggelin.de

informacja o Nicolaus Wurm


Adwokat w stowarzyszeniu,
Specjalista prawa budowlanego i architektury

Dr. Jörn Kreutzfeld

Dr. Jörn Kreutzfeld

LL.M. (University of Stellenbosch)

telefon: +49 (0)40.769999-25
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: joern.kreutzfeld@roggelin.de

informacja o Dr. Jörn Kreutzfeld


Adwokat

Tom-Florian Ribbe

Tom-Florian Ribbe

telefon: +49 (0)40.769999-45
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: tom.ribbe@roggelin.de

informacja o Tom-Florian Ribbe


Adwokatka

 Claudia Dobersberger

Claudia Dobersberger

telefon: +49 (0)40.769999-35
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: claudia.dobersberger@roggelin.de

informacja o Claudia Dobersberger


Adwokatka

Julia Rafflenbeul

Julia Rafflenbeul

telefon: +49 (0)40.769999-29
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: julia.rafflenbeul@roggelin.de

informacja o Julia Rafflenbeul


Adwokatka

Kim Kristina Kretschel

Kim Kristina Kretschel

telefon: +49 (0)40.769999-29
faks: +49 (0)40.769999-36
e-Mail: kim.kretschel@roggelin.de

informacja o Kim Kristina Kretschel


nach oben